JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - ODWOŁANY !!!!

Ze względu na obostrzenia sanitarne w kraju, zmuszeni jesteśmy do rezygancji z organizacji biegów w ramach Jamneńskiego Touru Biegowego 3 x 5 km. Mimo próby rozegrania tegorocznej edycji w zmienionym miejscu oraz czasie wydaje się się niemożliwe, a ostatnie decyzje Rządu związane z zapobieganiem pandemii nie pozostawiają złudzeń.

Oczywiście pieniążki zwracamy po przesłaniu potwierdzenia przelewu na adres: biuro@herkules.org.pl


Wyścig MTB Biały Bór – przełożony na 21 marca 2021 r. !!!

Ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań, aby dobrze przygotować Wyścig MTB Biały Bór. Chcemy, aby nasza impreza z Waszym udziałem miała należytą oprawę i atrakcje towarzyszące.

Jednak w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, niepewnością co do ograniczeń, które mogą być jeszcze wprowadzone oraz aby nie wystawiać nas wszystkich na niepotrzebne ryzyko, postanowiliśmy o przełożeniu wyścigu na 21 marca 2021 r.

Kwoty opłaty wpisowego pozostają aktualne i obowiązują w terminie marcowym. Jeśli ktoś chciałby jednak zrezygnować to prosimy o informację na adres mailowy:biuro@herkules.org.pl (w wiadomości prosimy o dołączenie potwierdzenia przelewu)

Mamy nadzieję, że pozostaniecie z nami i weźmiecie udział w wyścigu w nowym terminie. Medale mamy, statuetki i inne nagrody również czekają na swoich zdobywców.

Trzymajcie się zdrowo!!

ROWERIA KOSZALIN

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem